Zadzwoń do nas pod numer 690-296-761 i uzyskaj dodatkowy KOD RABATOWY!
Central Gas Heater Installer

UPRAWNIENIA GAZOWE G3

Uczestnikiem szkolenia może być osoba posiadająca doświadczenie w pracy z eksploatacją i/lub dozorem urządzeń i sieci gazowych wytwarzających, przesyłających, zużywających i przetwarzających paliwa gazowe.

OPIS

Uprawnienia gazowe sprawdzą się przy pracach z sieciami gazowymi. Potwierdzają kwalifikacje zawodowe dotyczące pracy związanej z urządzeniami i instalacjami gazowymi to znaczy wszelkiego rodzaju montażu i demontażu, konserwacji, naprawach i czynnościach kontrolno-pomiarowych. Zawierają punkty dotyczące działań związanych z urządzeniami do magazynowania paliw gazowych, przetwarzania i uzdatniania i rozkładania paliw gazowych.

Osoby posiadające uprawnienia gazowe G3 mogą podjąć pracę w branży gazowej – oczyszczalniach, odazotowniach, mieszalniach i rozlewniach gazu oraz u klientów indywidualnych przy montażu instalacji gazowej i programowaniu pieców gazowych.

Szkolenie i egzamin w grupie ciepłowniczej G2 odbywają się zarówno w kategorii eksploatacji (E) jak i dozoru (D), co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Kurs przebiega w ciągu jednego dnia i trwa nie dłużej niż cztery godziny. Szkolenie i egzamin prowadzone są w formie online lub stacjonarnie dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Uprawnienia ważne są przez okres pięciu lat od daty wydania.

ZAKRES PUNKTOWY GRUPY G3 - UPRAWNIENIA GAZOWE

JAK PRZEBIEGA EGZAMIN PAŃSTOWY NA UPRAWNIENIA GAZOWE?

Bezpośrednio po przeprowadzonym szkoleniu przez naszych wykładowców Komisja Państwowa przeprowadza egzamin ustny, który składa się z kilku pytań odnośnie danej grupy.  Szkolenia wprowadzające trwają 3 godziny, aczkolwiek  prowadzone są przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na wysoką zdawalność.

OSOBY PRZYSTĘPUJĄCE DO EGZAMINU Z EKSPLOATACJI POWINNY WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ:

OSOBY PRZYSTĘPUJĄCE DO EGZAMINU Z DOZORU POWINNY WYKAZAĆ SIĘ WIEDZĄ:

Wymagania od uczestnika

Cena jednego egzaminu:

430 zł

Terminy szkoleń:

Dla kogo uprawnienia?

Przede wszystkim uczestnikiem szkolenia może być osoba wykonująca zadania związane z eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz inne urządzenia energetyczne. Przykładem są serwisanci, instalatorzy, monterzy..

Scroll to Top